Hľadáme nové tváre vidadutv!

vidaduTV nie je iba o známych YouTuberoch. Ďalšou tvárou našich videí sa môžeš stať práve ty! Do showiek, ktoré pravidelne pripravujeme, hľadáme zaujímavých ľudí všetkého druhu. Môžeš byť baníčka z Handlovej, aj folklórny tanečník z Očovej. Dôležité je, aká si osobnosť, aký je tvoj prejav, charizma a odhodlanie postaviť sa nebojácne pred kameru! Ak si otvorený rôznym nápadom, máš vlastný názor na vec a nebojíš sa vyjadriť aj na kontroverznejšie témy, potom hľadáme práve teba!

   

O vidaduTV

vidaduTV je oficiálny YouTube kanál Vidadu Networku, na ktorom aktuálne nájdeš našich SK/CZ partnerov, najmä YouTuberov. Spoločne tvoríme obsah, ktorého cieľom nie je len zábava. Naše publikum sa snažíme vzdelávať a diskutovať s ním na rôzne témy.

Čo pripravujeme?

Našou víziou je tvoriť rôznorodé videá, ktoré nebudú postavené len na našich partneroch. V ďalšej tvorbe by sme radi prezentovali zaujímavých ľudí z prostredia mimo YouTube, otvárali témy a ukazovali príbehy, ktoré hýbu spoločnosťou.  Vždy si bol otvorený a rozhľadený človek? Nemáš problém postaviť sa pred kameru a byť prirodzený? A v neposlednom rade, páči sa ti, čo robí vidaduTV a chcel by si byť súčasťou?