Skúmame možnosti, využívame príležitosti.

Meníme životy tvorcov, aby dosahovali svoje ciele.

NÁŠ PRÍBEH

Kto sme a koho ako spoločnosť zastupujeme.

Vidadu logo big for web kto som

2013

Náš príbeh začal na YouTube v roku 2013. Nadchla nás príležitosť dostať obsah medzi divákov optimalizačnými technikami, správnou stratégiou obsahu a nastavením kanálu. Každou úspešnou stratégiou sme si viac a viac verili a uvedomovali si, že náš prístup funguje. Z malej komunity tvorcov sme vyrástli na najsilnejšiu československú základňu na nete, s viac ako 300 kanálmi. Pomáhame, budujeme a udržujeme s našimi partnermi dlhodobé vzťahy, a s mnohými zdieľame úspešné príbehy s mimoriadnymi výsledkami, na ktoré sme patrične hrdí.

1

vidaduTV

Nadobudnuté skúsenosti sme využili aj pri budovaní nášho YouTube kanálu vidaduTV so 130 tisíc odberateľmi, ktorý má ale momentálne pauzu kvôli pandemickým opatreniam. Pravidelné točenie obsahu v našom štúdiu sa stalo jedinečným spestrením našich pracovných dní, vytrhlo nás zo stereotypu, keďže sme sa všetci v tíme podieľali na tvorbe obsahu. Skúsenosti v danom odbore denno denne využívame aj pri našich klientoch, ktorým spravujeme ich YouTube kanály, či zabezpečujeme produkciu obsahu.
STRÁNKAphotoOnás

Dôvera

Dlhodobým budovaním dôvery a osobným prístupom k potrebám každého partnera sme dokázali vytvoriť silnú základňu pre využívanie príležitosti v oblasti riadenia talentov, posilnenie našej pozície lídra trhu a exkluzívne zastupovanie viac ako 40 úžasných tvorcov. Naše talenty nie sú len obchodní partneri, ale aj priatelia, s ktorými si vieme dobre pokecať pri káve alebo na našich komunitných večierkoch, kde oslavujeme spoločné výsledky a preberáme novinky z online prostredia. A v prípade ak sa nemôžeme stretnúť osobne, organizujeme komunitné večierky online.

hxx

Komunita

Práve spájaním našich tvorcov a vytváraním príjemného prostredia tvoríme silnú komunitu, v rámci ktorej sa na seba vieme vždy spoľahnúť a sme za to veľmi vďační. Skúmame všetky možnosti, ktoré majú veľký dopad na náš inovatívny prístup, aby sme tvarovali a udržiavali dlhodobú kariéru našich talentov. Vďaka čestným pracovným vzťahom sme vytvorili veľkú sieť a stali sa dôveryhodným partnerom popredných značiek a marketingových agentúr.
23 (1)

Charita

Naše aktivity smerujeme aj k tým, ktorí to potrebujú najviac. Prostredníctvom nášho občianskeho združenia Vidadu pomáha sa aktívne podieľame na aktivitách dobročinného charakteru. Zorganizovali sme charitatívny stream s našimi partnermi, ktorý zožal veľký úspech a pomohol rodinám v núdzi. Nakoľko patríme k milovníkom zvierat, čoho je dôkazom aj náš happiness manager Chorche, pravidelne prispievame útulkom a zvieratám v núdzi.

PARTNER NA PRVOM MIESTE

PROBLÉM?
NIE JE PROBLÉM!

PREMÝŠĽAME SRDCOM A KONÁME S ROZUMOM

NAŠE MIĽNÍKY

2013

Založenie YouTube Networku

Prvotný názov mal byť Views Network, no nakoniec sme sa rozhodli pre názov Vidadu - Video, advertisement & you
2014

50+ kanálov v networku

Prvé úspechy sa dostavili, 50 šťastných partnerov na palube.
2015

Miliarda za nami

1 000 000 000 videní spolu na všetkých videách našich partnerov za daný rok.
2016

150+ kanálov v networku

Rastieme a spolu s nami kopec nových partnerov. Pomáhame našincom už aj so zahraničnými kanálmi.
2017

Greenscreen štúdio

Vybudovali sme profesionálne greenscreen štúdio ako kreatívny priestor pre našich partnerov, produkčné služby, organizovanie eventov a workshopov.
2018

Talent manažment a vidaduTV

Spustený talent management našich partnerov, prvé spolupráce so značkami, vznik kanálu vidaduTV
2019

Vidadu pomáha

Založenie nášho OZ Vidadu pomáha, prvý charitatívny stream, 100 000 odberateľov vidaduTV kanálu.
2020

30+ exkluzívnych partnerov

Manažment spoluprác a influencer marketing pre viac ako 30 našich talentov.
2021

Hľadáme nové výzvy

NOVÉ VÝZVY = NOVÉ POSILY

Sme dynamicky rastúca firma a budeme radi ak sa k nám pridajú ďalší šikovní ľudia, ktorí nás obohatia o svoje cenné skúsenosti.

Aktuálne hľadáme